Позики з 18 років - Kredit-UP

Що робити студенту, якщо до стипендії ще далеко, а можливості підробити в даний момент немає? При зверненні в банк з'ясовується, що одна з вимог до позичальника в ряді фінансових установ - вік не менше 21 року. В інших банках формально дозволяється брати кредити з 18 років, проте для цього необхідно працювати офіційно, володіти певним стажем на нинішньому робочому місці, надати довідку про доходи. Очевидно, що більшість молодих людей не відповідають цим критеріям і не можуть скористатися кредитуванням. Однак вихід із ситуації є.

 

Чому позика грошей онлайн з 18 років можлива


Банківські кредити - не єдиний спосіб вирішення фінансових труднощів. Альтернативний варіант - мікропозики на карту, які надає компанія KreditUP. Претендувати на отримання позики може будь-який українець, який досяг 18 років, незалежно від рівня доходу і стажу роботи. Щоб взяти мікропозику з 18 років, знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і банківська картка. У разі позитивного рішення кошти надійдуть на карту. Позики оформляються в режимі онлайн, тому не потрібно йти в офіс компанії, стояти в черзі, заповнювати анкету. Буде потрібно лише комп'ютер, ноутбук або смартфон, який сьогодні є у кожної молодої людини 18 років.

Як взяти позику на карту без відмови в 18 років?


Щоб взяти мікрокредит на карту, знадобиться зробити кілька простих дій:

✔ заповнити заявку на сайті компанії, вказавши паспортні дані, ІПН, розмір позики, строк кредитування;

✔ прикріпити до заявки карту будь-якого банку України - на неї будуть нараховані кошти;

✔ сфотографуватися на камеру телефону або веб-камеру;

✔ ознайомитися з договором позики грошей онлайн з 18 років і відправити дані на перевірку.

У разі позитивного рішення гроші на карту надходять практично миттєво. Вся процедура від подачі заявки до отримання грошових коштів займає не більше 10 хвилин. Позики на карту з 18 років терміново стануть відмінним виходом із ситуації для вирішення нагальних проблем.

 

Умови видачі позики на карту


Перший кредит обмежений сумою 3500 грн, при наступних зверненнях ця сума збільшується до 5000 грн. Термін кредитування становить до 3 місяців, але позичальник може продовжити його за умови оплати відсотків за минулий період використання позики. Погасити борг можна одним з таких способів:

✔ перерахувати гроші з банківської картки;

✔ внести готівку в касі банку;

✔оплатіть через платіжний термінал.

Ще одна перевага сервісу KreditUP - для зареєстрованих клієнтів діє програма лояльності, відповідно до якої частина витрат повертається у вигляді коштів на бонусний рахунок. Бонуси можна витратити при погашенні позики.

Таким чином, позики з 18 років без відмови на карту дозволять молодим людям не турбуватися про нестачу коштів. Вирішіть свої фінансові проблеми швидко за допомогою сервісу KreditUP!

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?