Чому онлайн-кредити на карту - це надійно?

Банківське кредитування - популярний серед українців спосіб вирішення фінансових труднощів. Однак для багатьох доступ до кредитів закритий. Адже при оформленні кредита банк висуває ряд умов: позичальник повинен працювати офіційно, щомісяця заробляти не менше певної суми, розташовувати майном, яке може служити заставою, або мати поручителя.

Далеко не кожна людина, яка хотіла б оформити кредит, відповідає цим вимогам. Що ж робити, якщо взяти грошей у борг у друзів і родичів не виходить? В цьому випадку допоможе цілодобовий онлайн-сервіс мікрокредитування KreditUP, за допомогою якого будь-який громадянин України від 18 до 60 років отримає кредит на карту, надавши мінімальний пакет документів.

 

Хто може оформити кредит онлайн на карту

 


Ніяких обмежень немає, експрес-кредит в режимі онлайн на карту надаються практично всім категоріям населення:

✔ пенсіонерам - мікрокредити допоможуть людям старшого віку оплатити лікування, придбати медикаменти, відпочити в санаторії;

✔ студентам - молоді люди можуть взяти гроші в борг на поточні потреби;

✔ безробітним - отримати кошти на карту можна і без постійного місця роботи;

✔ особам, які не можуть надати довідку про доходи. Підтвердження доходів не потрібно, тому позичити гроші можуть люди, які не працюють офіційно.

Як показує статистика, експрес-кредити онлайн отримують 75% користувачів, які подають заявку. Причиною відмови може стати тільки прострочена кредитна історія.

 

Як працює онлайн-сервіс


Щоб оформити кредит на карту, заявнику знадобиться комп'ютер, планшет або смартфон з доступом до інтернету. В анкеті вказуються паспортні дані, ІПН і бажана сума кредита. До заявки потрібно прикріпити банківську карту, на яку надійдуть гроші. Для оформлення кредита заявнику потрібно сфотографуватися з допомогою камери телефону або веб-камери. Якщо камери немає, можна завантажити фото з комп'ютера через онлайн-форму. Після цього потрібно ознайомитися з договором, який також полягає онлайн. У ньому прописуються процентна ставка, термін погашення та інші умови. Після цього введена інформація відправляється на перевірку.

Система автоматично приймає рішення про кредит грошей онлайн в лічені секунди. При схваленні онлайн-заявки гроші надходять на карту протягом однієї - двох хвилин. Процедура оформлення займає до 10 хвилин.

 

Умови онлайн-кредитів


При першому зверненні займ становить від 300 до 3500 грн. Якщо в подальшому клієнт знову захоче взяти кредит онлайн на карту, він оформляє експрес-позичку до 5000 грн. Видача готівки з карти можлива в будь-якому банкоматі. Кредит видається на строк до трьох місяців, але його можна продовжувати скільки завгодно раз. Головне - оплатити відсотки за минулий період користування кредитом.

Погасити позичку дуже просто. Гроші можна перерахувати з карти за допомогою онлайн-банкінгу або через особистий кабінет на сайті. Причому необов'язково, щоб це була та сама карта, на яку узятий кредит. Інші способи погашення - внести готівку в касі банку або через платіжний термінал.

 

Вигідний сервіс online-кредитів Kredit-UP


Перерахуємо переваги отримання мікрокредиту в компанії KreditUP:


✔ економія часу - не потрібно йти в офіс, збирати папери, заповнювати анкету. Процедура відбувається в режимі online;

✔ оформити кредита онлайн можна в будь-який час доби;

✔ мінімальний пакет документів;

✔ висока ймовірність позитивного рішення - на отримання грошей в кредит онлайн може розраховувати більшість заявників;

✔ відсутність прихованих комісій;

✔ частина витрат повертається у вигляді коштів на бонусному рахунку.

Таким чином, онлайн-мікрокредити на карту - це відмінний спосіб взяти в борг гроші на короткий термін. Скористайтеся ним, якщо відчуваєте фінансові труднощі!

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?