Чому сервіс онлайн кредитування KreditUP кращий

Ціль нашої діяльності - зробити кредит доступним кожному!

Ми йдемо в ногу із часом і максимально ефективно здійснюємо нашу роботу. Передові технології та інноваційний розвиток дозволяє нам приймати швидкі рішення по видачі кредитів в режимі online.

На сьогоднішній день, обробка заявки на кредит онлайн займає максимум 10 секунд, а гроші на карту банку перераховуються миттєво після схвалення позики - це найшвидша видача готівки по всій Україні.

Якість нашої діяльності вже оцінило понад 20 000 клієнтів, працюючи з нами, Ви завжди отримаєте відмінний сервіс, швидкі гроші на картку і гарний настрій!

Банк

90% клієнтів можуть отримати кредит

25% клієнтів можуть отримати кредит

Працюємо 24/7

Робочі години: 9:00 - 18:00

Решения принимаются автоматически, за 10 секунд

Рішення від 1 години

Гроші на банківську карту надходять миттєво після одобрення видачі кредиту

Гроші через 1-3 дні

Електронна онлайн угода

Угода підписується в банку

Відсоткова ставка

Максимальна відсоткова ставка по кредиту (APR) складає 693,5% річних. Приклад розрахунку відсоткової ставки: при розмірі кредиту 1000 гривень терміном на 61 день, позичальнику необхідно буде сумарно сплатити 2140 гривень. Сума відсотків за період розраховується наступним чином = ((1000 грн * 693,5%)/365 днів)*60 днів = 1140 грн. По закінченню срока кредиту необхідно оплатити 1000 грн (тіло кредиту) + 1140 грн (відсотки по кредиту), тобто, сумарно 2140 грн. Жодних додаткових комісій і переплат за використання кредиту компанія не стягує. Позики видаються клієнтам згідно договору, який діє до моменту виконання сторонами зобов’язань, тобто без обмежень в часі.

Позичальник має право взяти кредит на строк від 61 до 90 днів.

Пролонгація кредитування (займу):

Клієнт має право продовжити термін кредиту, оплативши потрібну суму за користування. Ані додаткових комісій, ані платежів за використання кредита компанія не стягує. Мінімальний період кредиту – 61 днів, а максимальний – 90 днів ( клієнт за власним бажанням може встановлювати строки кредитування у вказані вище терміни). Невиконання зобов’язань або їх порушення перед Фінансовим Партнером може негативно вплинути на кредитну історію клієнта, а також, відобразитись на його кредитному рейтингу, що може бути причиною відмови в наданні послуг як Фінансовою компанією-партнером, так і Третіми особам.

До Вашої уваги: Компанія KreditUP не надає 100% гарантій, що Ви зможете отримати кредит, так як результат суто залежить від кожного індивідуального випадку.

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?