1

Оплатити банківською картою

Найшвидший спосіб погасити заборгованість суми позики - здійснити оплату через особистий кабінет на нашому сайті . Використовуючи карту банку, виберіть розділ «поточний кредит» в особистому кабінеті і переведіть гроші на погашення кредиту онлайн.

2

Оплатити через платіжний термінал самообслуговування

Через термінали оплати послуг City24 , які знаходяться в супермаркетах мережі АТБ або через EasyPay . Необхідно вписати суму боргу, яку слід сплатити, і номер телефону, вказаний при оформленні заявки на кредит онлайн. На моніторі терміналу вибрати розділ «Банківські операції» і далі назву компанії.

3

У касі банку

Вказавши наші реквізити, які прописані в договорі, наш розрахунковий рахунок та в призначенні платежу вписавши особисті дані - ФІП, ІПН і номер телефону, можна зробити оплату у відділені будь-якого українського банку.

4

Оплата на сайті без авторизації

Ви можете погасити кредит онлайн всього в декілька кліків і без авторизації. Для переходу до швидкої оплати, перейдіть по посиланню.

Погасити кредит онлайн - швидко і просто

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на те, що сервіс онлайн - кредитування компанії KreditUP розрахований на короткостроковий період - оформлення позик до 90 днів. Не дивлячись на це, у нас немає обмежень щодо максимального терміну користування кредитом. Позика онлайн може бути пролонгована скільки завгодно раз, за умови погашення всіх відсотків, нарахованих на момент продовження кредиту.

Однак не рекомендується затягувати з погашенням позики, так як постійна пролонгація робить кредит онлайн невиправдано дорогим. У разі непередбачених обставин і неможливості погасити борг завчасно, слід звернутися в службу підтримки компанії за консультацією щодо подальшого вирішення даного питання..

Якщо у Вас виникли запитання чи пропозиції, можна звернутися до нашого контакт-центру за телефоном +38 (098) 304-77-55 або ж написати нам листа за електронною адресою: bestcredit2017@gmail.com

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?