Кредити на карту цілодобово

Потрібен кредит, але абсолютно немає часу на візит до банку і довгі черги? Фінансові установи відкриті в стандартні робочі години. Щоб відвідати відділення і подати заявку на отримання кредита, заявнику потрібно відпрошуватися з роботи і витрачати час. Але що робити людині, яка не може покинути робоче місце? Вихід із ситуації - цілодобові кредити.

 

Як отримати кредит онлайн 24/7


Звичайно ж, вам навряд чи вдасться знайти фінансову організацію з цілодобовим графіком роботи. Однак це й не потрібно - досить скористатися сервісом KreditUP. Це мікрофінансова організація, яка надає швидкі кредити. Клієнт може подати запит на отримання кредита на карту вночі або в будь-який інший час, не виходячи з дому. Для цього потрібно лише мати комп'ютер, ноутбук або смартфон з підключенням до інтернету.

З документів вам знадобиться паспорт і ідентифікаційний код, підтвердження доходу не потрібно. Дані потрібно внести в онлайн-анкету на сайті МФО KreditUP. Також знадобиться вказати номер картки, на яку надійде займ, і сфотографуватися на камеру смартфона / планшета або веб-камеру. Запит надходить на перевірку, і система за лічені секунди приймає рішення про видачу кредита на карту онлайн 24 години на добу. При схваленні гроші надходять на карту через пару хвилин. Заявником може виступити будь-який громадянин України незалежно від рівня доходу. Причиною відмови може послужити тільки істотно прострочена кредитна історія.

 

Терміни кредитування, сума, погашення кредита


Розмір цілодобового кредита на карту обмежений сумою 3500 грн, але при наступних зверненнях до компанії KreditUP ліміт збільшується до 5000 грн. Мікрокредит видається терміном на 2-3 місяці. Договір можна продовжити скільки завгодно раз за умови оплати відсотків за поточний період. Для погашення кредита пропонуються наступні способи:

✔ оплатити суму заборгованості через платіжний термінал;

✔ перерахувати гроші з картки;

✔ внести платіж в касі банку.

Перші два способи також можна використовувати цілодобово в режимі 24/7.

 

Переваги послуги - кредит на карту 24/7


Основна перевага кредитів онлайн на карту цілодобово - економія часу. При зверненні в банк заявка розглядається не менше двох годин, при цьому великий ризик відмови, і заявнику доводиться проходити всю процедуру заново в іншому банку. Навіть якщо запит схвалений, гроші надходять на картку через один - три дні. При використанні KreditUP процедура від подачі анкети до отримання коштів займає не більше 10 хвилин. Плюс до цього заявка подається в будь-який час доби, в будь-якому місці, договір укладається через інтернет без відвідування офісу. Переваги мікрокредитування очевидні - користуйтеся цілодобовими кредитами і бережіть свій час!

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?