Терміновий кредит на карту від KreditUP: основні переваги

Ви відкриваєте з ранку електронну пошту і бачите розсилку від туристичної компанії з пропозицією знижки на тур, про який мріяли? Прикро втрачати таку можливість, але тут же виникає питання: «де терміново взяти гроші»? Подібних випадків може бути безліч: наближаються свята, розпродаж в магазині, ремонт або просто банальне «не вистачає до зарплати». Всі ці ситуації об'єднує одне і те ж: кошти потрібні в терміновому порядку, а значить, доведеться брати гроші в борг.

 

Терміново потрібен кредит на карту? Що ж робити?


Коли виникає питання «де взяти кредит на карту терміново», здається, що найпростіше отримати кредит в банку. Однак, щоб оформити кредит в банківській установі, знадобиться надати солідний пакет документів, в тому числі, довідку, що підтверджує дохід. Один тільки цей момент закриває доступ до кредиту тим, хто не працює офіційно. Навіть якщо є можливість взяти довідку, на її отримання потрібен час.

Коли документи зібрані, позичальникові доведеться піти у відділення банку, заповнення анкети та співбесіда зі співробітником установи. Заявка розглядається протягом пари годин, а якщо позитивне рішення прийнято, гроші на карту надходять через один - три дні. Для термінових ситуацій цей спосіб не підійде. В цьому випадку вам допоможуть цілодобові термінові кредити онлайн на банківську карту, які надає мікрофінансових організація KreditUP.

 

Особливості та переваги сервісу


МФО KreditUP - це система мікрокредитування, що працює в режимі онлайн. Кредит за допомогою цього сервісу можна взяти цілодобово. Відвідувати офіс компанії, щоб взяти кредит онлайн терміново, не потрібно. Для отримання кредита достатньо мати комп'ютером, ноутбуком або мобільним пристроєм, підключеним до інтернету. Для підписання договору кредитування не потрібна довідка про рівень зарплати - досить паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти, на яку надійдуть гроші.

Оформити кредит терміново онлайн в цілодобовому режимі може будь-який громадянин України незалежно від рівня доходу і стажу роботи. Сума першого кредита становить до 3500 грн. При наступних зверненнях до компанії можна взяти терміновий кредит вже на суму до 5000 грн. Кредит оформляється на 2-3 місяці, але якщо потрібно взяти гроші на більш тривалий час, термін можна продовжувати скільки завгодно раз: головне - оплатити поточні відсотки.

 

Етапи отримання кредитів онлайн


Щоб подати заявку на отримання грошей у борг онлайн, потрібно зробити наступне:

✔ зайти на сайт цілодобового онлайн-сервісу;

✔ заповнити онлайн-форму, вказавши паспортні дані, ІПН, карту, на яку надійдуть гроші;

✔ сфотографуватися з допомогою камери телефону або веб-камери;

✔ відправити введену інформацію на перевірку. Онлайн-система приймає рішення про видачу грошей в кредит терміново на карту автоматично за лічені секунди;

✔ перед отриманням грошей позичальникові буде запропоновано ознайомитися з договором, в якому прописані всі умови кредита. Завдяки цьому заявник переконається у відсутності прихованих комісій;

✔при позитивному вирішенні гроші надходять на картку протягом однієї - двох хвилин. Перерахування відбувається цілодобово.

Підведемо підсумок. Оформити кредит терміново в режимі онлайн - це відмінний спосіб вирішення нагальних фінансових питань. Він підійде і в тих випадках, коли потрібні гроші до зарплати, і коли гроші знадобиляться на тривалий термін. Користуйтеся сервісом KreditUP цілодобово, не залишаючи своєї квартири!

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?