Термінова позика на карту від KreditUP: основні переваги

Ви відкриваєте з ранку електронну пошту і бачите розсилку від туристичної компанії з пропозицією знижки на тур, про який мріяли? Прикро втрачати таку можливість, але тут же виникає питання: «де терміново взяти гроші»? Подібних випадків може бути безліч: наближаються свята, розпродаж в магазині, ремонт або просто банальне «не вистачає до зарплати». Всі ці ситуації об'єднує одне і те ж: кошти потрібні в терміновому порядку, а значить, доведеться брати гроші в борг.

 

Терміново потрібна позика на карту? Що ж робити?


Коли виникає питання «де взяти позику на карту терміново», здається, що найпростіше отримати кредит в банку. Однак, щоб оформити позику в банківській установі, знадобиться надати солідний пакет документів, в тому числі, довідку, що підтверджує дохід. Один тільки цей момент закриває доступ до кредиту тим, хто не працює офіційно. Навіть якщо є можливість взяти довідку, на її отримання потрібен час.

Коли документи зібрані, позичальникові доведеться піти у відділення банку, заповнення анкети та співбесіда зі співробітником установи. Заявка розглядається протягом пари годин, а якщо позитивне рішення прийнято, гроші на карту надходять через один - три дні. Для термінових ситуацій цей спосіб не підійде. В цьому випадку вам допоможуть цілодобові термінові позики онлайн на банківську карту, які надає мікрофінансових організація KreditUP.

 

Особливості та переваги сервісу


МФО KreditUP - це система мікрокредитування, що працює в режимі онлайн. Позики за допомогою цього сервісу можна взяти цілодобово. Відвідувати офіс компанії, щоб взяти позику онлайн терміново, не потрібно. Для отримання позики достатньо мати комп'ютером, ноутбуком або мобільним пристроєм, підключеним до інтернету. Для підписання договору кредитування не потрібна довідка про рівень зарплати - досить паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти, на яку надійдуть гроші.

Оформити позику терміново онлайн в цілодобовому режимі може будь-який громадянин України незалежно від рівня доходу і стажу роботи. Сума першого позики становить до 3500 грн. При наступних зверненнях до компанії можна взяти терміновий позику вже на суму до 5000 грн. Кредит оформляється на 2-3 місяці, але якщо потрібно взяти гроші на більш тривалий час, термін можна продовжувати скільки завгодно раз: головне - оплатити поточні відсотки.

 

Етапи отримання позик онлайн


Щоб подати заявку на отримання грошей у борг онлайн, потрібно зробити наступне:

✔ зайти на сайт цілодобового онлайн-сервісу;

✔ заповнити онлайн-форму, вказавши паспортні дані, ІПН, карту, на яку надійдуть гроші;

✔ сфотографуватися з допомогою камери телефону або веб-камери;

✔ відправити введену інформацію на перевірку. Онлайн-система приймає рішення про видачу грошей в позику терміново на карту автоматично за лічені секунди;

✔ перед отриманням грошей позичальникові буде запропоновано ознайомитися з договором, в якому прописані всі умови позики. Завдяки цьому заявник переконається у відсутності прихованих комісій;

✔прі позитивному вирішенні гроші надходять на картку протягом однієї - двох хвилин. Перерахування відбувається цілодобово.

Підведемо підсумок. Оформити позику грошей терміново в режимі онлайн - це відмінний спосіб вирішення нагальних фінансових питань. Він підійде і в тих випадках, коли потрібні гроші до зарплати, і коли позика знадобився на тривалий термін. Користуйтеся сервісом KreditUP цілодобово, не залишаючи своєї квартири!

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?