Кредит до зарплати в Україні

Витратили на покупки більше, ніж планували, і тепер не вистачає грошей до зарплати? В цьому випадку протриматися «на плаву» допоможуть кредити, які можна отримати до зарплати в режимі онлайн на банківську карту.

 

Мікрокредит онлайн - вихід з ситуації


Онлайн-сервіс KreditUP пропонує швидкі мікрокредит до зарплати. Скористатися пропозицією може будь-який громадянин України від 18 до 60 років, незалежно від розміру зарплати, стажу роботи і населеного пункту, в якому проживає позичальник. Для отримання кредита (від 300 до 5000 грн) знадобиться тільки паспорт, індивідуальний ідентифікаційний номер і карта будь-якого українського банку, на яку надійдуть гроші. Оскільки заявка заповнюється в режимі он-лайн, буде потрібно також комп'ютер або смартфон з доступом в інтернет.

Повернути кредит можна одним з таких способів: внести готівку через платіжний термінал або в касі банку, або ж перерахувати гроші з картки за допомогою онлайн-банкінгу. Термін договору можна продовжувати скільки завгодно, головне - виплатити відсотки за поточний період користування кредитом. Крім того, погасити кредит можна достроково, сплативши відсотки тільки за ті дні, коли ви їм дійсно користувалися.

 

Як отримати гроші до зарплати?


Процедура подачі заявки гранично проста. Для цього потрібно:

✔ заповнити онлайн-форму, вказавши паспортні дані, ІПН і номер банківської карти;

✔ сфотографуватися за допомогою камери телефону або веб-камери;

✔ ознайомитися з договором, в якому прописані умови та процентна ставка;

✔отправіть дані на перевірку.

Система автоматично в режимі онлайн приймає рішення про видачу кредита грошей до зарплати. Для того, щоб підписати договір, вам не доведеться йти в офіс компанії: система ідентифікує вас за допомогою спеціального коду, який буде відправлений на e-mail або в SMS. Гроші надходять на карту протягом однієї - двох хвилин.

Вся процедура займає зовсім небагато часу. При цьому не потрібно звертатися в фінансову організацію, збирати папери і стояти в черзі. Оформляйте онлайн-кредит на карту і спокійно чекайте зарплати!

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?