Позики онлайн без відмови

Хочете взяти кредит, але не впевнені, що зберете необхідні папери? Щоб дарма не витрачати час на зайву тяганину, спробуйте альтернативний варіант - кредити онлайн. Йдеться про мікрокредитування - цей спосіб вирішення термінових фінансових питань здобув світову популярність. Він економить час, а заявники мають право на кредит на карту без відмови при мінімумі документів.

 

Складнощі традиційного банкінгу


При зверненні за кредитом в банк від заявника потрібно документ, що підтверджує його платоспроможність. При споживчому кредитуванні можна обійтися і без довідки про доходи, проте фінансова організація вимагає вказати поручителя, який виступає гарантом повернення кредита. Клієнт повинен повідомити про намір оформити кредит іншій людині і заручитися згодою на отримання кредита.

Звичайно ж, якщо мова йде про іпотеку або кредит на покупку автомобіля, займ без довідки про доходи неможливий. Але якщо розмір кредита обмежений двома - трьома тисячами гривень, а плановане час погашення не перевищує 2-3 місяців, процедуру можна спростити і отримати кредит моментально.

 

Як миттєво оформити кредит без відмови?


KreditUP - спосіб отримання кредитів в режимі онлайн. Вам знадобиться комп'ютер, планшет або смартфон з доступом в інтернет. Процес оформлення договору займає до 8 хвилин і виглядає так:

на сайті позичальник заповнює онлайн-форму, вказуючи паспортні дані та ІПН. Знадобиться також прикріпити карту будь-якого українського банку (вона потрібна для кредита на карту без відмови і перевірки);

крім того, позичальникові треба сфотографуватися з допомогою веб-камери або камери мобільного пристрою;

більше нічого не потрібно - при позитивному результаті швидкий кредит на карту без відмови надходить моментально.

Скористатися послугою і оформити кредит без відмови може будь-який громадянин України незалежно від рівня доходів, віку і стажу роботи. Навіть при негативному рішенні заявник відразу дізнається про результат і не втрачає час.

 

Чим привабливий кредит на карту цілодобово без відмови


Оскільки сервіс працює в режимі онлайн, позичальникові не потрібно відвідувати офіс і стояти в чергах. Заявку можна подати, не покидаючи своєї квартири, причому, в будь-який час доби. Оскільки для цього потрібен тільки паспорт і код, можна забути про стомлюючої паперової тяганини. Якщо при видачі банківського кредиту гроші на карту надходять протягом 1-3 днів, то при мікрокредитуванні на карту без відмови нараховуються протягом 1-2 хвилин.

Що стосується кредита, то при першому зверненні максимальний розмір кредита становить 3500 грн. Після погашення кредиту при наступних зверненнях сума може збільшитися до 5000 грн. Термін можна продовжувати без обмежень за умови оплати поточних відсотків.

Ще одна перевага кредита на карту миттєво цілодобово без відмови 5000 грн - програма лояльності, відповідно до якої частина витрат повертається у вигляді коштів на бонусний рахунок. Бонуси можна використовувати для погашення кредита і скоротити витрати. Вибирайте KreditUP - це зручно і просто!

© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?