Мікропозики онлайн - зручність і комфорт

Кредити - популярне рішення фінансових проблем. З їх допомогою купуються будинки, квартири, автомобілі, побутова техніка, меблі. Але чи доцільно звертатися в банк, якщо мова йде про невелику суму? В цьому випадку отримати мікропозику на пластикову карту набагато простіше. Мікрокредитування економить час, вимагає мінімального пакету документів і доступно кожному громадянинові України.

 

Оформити мікропозику за 8 хв - чи можливо це?


Банківське кредитування - аж ніяк не швидкий спосіб отримати гроші в борг. Банки вимагають надати пакет документів, включаючи довідку про доходи. На отримання цього паперу потрібен час: співробітники бухгалтерій більшості компаній настільки зайняті, що довідку можна чекати кілька днів.

Нарешті документи зібрані, тепер належить піти у відділення банку. Там, найімовірніше, вам доведеться вистояти в черзі, заповнити анкету і подати заявку. Її розгляд займає не менше двох годин. Навіть при позитивній відповіді гроші на карту надходять не моментально, а через один - три дні. Одним словом, якщо вам терміново потрібно отримати готівку, банківське кредитування навряд чи допоможе.

Альтернативою традиційному кредиту є онлайн-мікропозики на карту. Послугу надає мікрофінансова організація KreditUP. Оформлення договору кредитування відбувається виключно через інтернет в режимі online. Вам необхідні паспорт і код, а процедура від подачі онлайн-заяви до видачі грошей на карту займає близько 10 хвилин. Мікропозика стане відмінним варіантом для термінових випадків.

 

Процедура оформлення мікропозик


Щоб отримати мікропозику в режимі онлайн, клієнту потрібен комп'ютер, планшет або смартфон з доступом в інтернет. Місто, в якому він знаходиться, так само як і час доби, не має значення: можна подавати заявку на мікропозику цілодобово. Сама процедура виглядає наступним чином:

✔ заявнику потрібно зайти на сайт МФО KreditUP і заповнити онлайн-форму, вказавши паспортні дані та ІПН, розмір мікропозики і термін кредитування;

✔ до анкети прикріплюється карта, на яку надійдуть гроші. Приймаються картки українських банків;

✔ позичальникові потрібно сфотографуватися на камеру смартфона / планшета (якщо онлайн-анкета заповнюється з мобільного пристрою) або веб-камеру. Якщо немає камери - завантажте через інтернет фото з комп'ютера;

✔ онлайн-заяву вирушає на перевірку. Система автоматично аналізує введену інформацію і вирішує, чи видавати мікропозику. Процес займає не більше 8 секунд;

✔в разі позитивної відповіді гроші надходять на карту через одну - дві хвилини. Суму мікропозики можна зняти готівкою через банкомат.

Таким чином, щоб оформити експрес-кредит і отримати грошові кошти на карту, потрібно, в середньому, вісім хвилин. Причому це можна робити цілодобово.

 

Хто може взяти мікропозику?


Отримати позику в режимі online може будь-який громадянин нашої країни у віці 18-60 років, включаючи студентів і пенсіонерів. Обмежень щодо рівня доходу і фінансового добробуту немає. Також не висуваються вимоги до стажу, на відміну від банків, які звертають увагу на термін роботи на поточному місці. За статистикою, 75% клієнтів KreditUP успішно оформляють мікропозики. Підставою для відмови може стати прострочена кредитна історія.

 

Терміни експрес-кредитування, сума мікропозик, способи погашення


Якщо позичальник вперше бере строкову позичку, сума мікропозики на карту становить до 3500 грн. При наступних кредитах сума збільшується до 5000 грн. Варто відзначити, що позичальникам, які користуються сервісом KreditUP вже не в перший раз, не потрібно знову вводити дані, щоб взяти нову мікропозику. Термін кредитування становить 2-3 місяці, але його можна продовжувати скільки завгодно раз, сплативши відсотки за поточний період користування мікрокредитом.

Погасити мікропозику можна онлайн, перерахувавши з банківської карти потрібну суму. Переклад з картки зручний тим, що він доступний цілодобово з комп'ютера або смартфона, при цьому клієнт використовує особистий кабінет на сайті сервісу або онлайн-банкінг. Карта може бути будь-яка - не обов'язково та, на яку оформляли мікропозику. Інший варіант - внести готівку через платіжний термінал. Ще один спосіб - погасити готівкою заборгованість в касі будь-якого банку.

 

Чому мікрокредитування?


В яких випадках мікропозики на карту терміново є оптимальним вирішенням фінансових питань? Наведемо лише кілька прикладів. На придивилася річ тільки сьогодні діє суттєва знижка. Вийшла з ладу мікрохвильовка, і потрібно її відремонтувати. Нагрянули гості, і ви хочете організувати застілля. Іноді трапляється, що вам просто необхідні гроші «до зарплати». У всіх цих і подібних випадках, коли готівка потрібна швидко і на паперову тяганину просто немає часу, мікрокредитування в режимі онлайн стане справжнім порятунком. Мікропозики виручать і тих, хто не може надати довідку про доходи: для них доступ до банківського кредитування закритий.

Отримання онлайн-позики в компанії KreditUP привабливо ще й тим, що при кожному позику частина

Гроші до зарплати Кредит без довідки про доходи Кредит з поганою кредитною історією Про нас Терміново гроші на карту Позика без відмови Швидка позика онлайн Позика цілодобово Мікропозики онлайн Позика на карту терміново Позика до зарплати Онлайн позика Позика з 18-20 років
© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?