Швидка позика на карту

Терміново потрібні гроші, а брати в борг у друзів незручно? Неважливо, для чого вам знадобилися кошти: ви побачили вигідну пропозицію на розпродажі, «палаючу» путівку за привабливою ціною, або ж вам необхідно лікування - скористайтеся сервісом KreditUP. Тут ви візьмете позику на карту швидко і з мінімальними зусиллями.

 

Переваги сервісу KreditUP


Мікрофінансова організація KreditUP - альтернатива традиційному кредитуванню, що надає можливість швидко отримати позику на карту. Справа в тому, що банки при розгляді заявки вимагають надати пакет документів, і, в тому числі, довідку для підтвердження доходу. У великих організаціях взяти таку довідку швидко не вийде: в бухгалтерії скажуть зайти через пару днів. Якщо пакет зібраний, рішення про видачу позики в банку доведеться чекати кілька годин. При позитивному результаті гроші на карту надійдуть через один - три дні. Таким чином, швидким цей спосіб ніяк не назвеш.

На відміну від банківського кредитування, KreditUP гарантує швидкі онлайн-позики на карту. Сервіс використовує революційну технологію, завдяки якій оформлення договору про отримання позики на карту відбувається швидко - протягом 8-10 хвилин. Розглянемо докладніше, як це працює.

 

Найшвидший займ на карту онлайн - Kredit-UP


Щоб отримати позику на карту, заявнику знадобляться:

✔ паспорт;
✔ ідентифікаційний код;
✔ карта будь-якого банку України, на яку надійдуть гроші);
✔ мобільний телефон або ПК з доступом в інтернет.


Це повний перелік, нічого понад цього списку не буде потрібно. Для отримання швидкого позики через інтернет на карту потрібно заповнити онлайн-форму на сайті, сфотографуватися на камеру смартфона або веб-камеру і відправити інформацію на перевірку. Процедура розгляду заявки не просто швидка, а дуже швидка: система обробляє дані і приймає рішення про видачу позики за 8-10 секунд. При позитивній відповіді гроші на карту надходять також швидко - протягом однієї - двох хвилин.

Такі швидкі позики на карту не виходячи з дому економлять час. Що стосується максимальної суми, яка нараховується на карту, то при першому зверненні вона становить 3500 грн. При наступних зверненнях розмір позики може збільшитися до 5000 грн. Для отримання нового кредиту вписувати дані вже не буде потрібно - система завантажить введену раніше інформацію.


Погасити займ теж просто: внести кошти можна через платіжний термінал, в касі банку або перерахувати з картки. Тому, якщо вам потрібен швидкий позику на карту, вибирайте компанію KreditUP!

Гроші до зарплати Кредит без довідки про доходи Кредит з поганою кредитною історією Про нас Терміново гроші на карту Позика без відмови Швидка позика онлайн Позика цілодобово Мікропозики онлайн Позика на карту терміново Позика до зарплати Онлайн позика Позика з 18-20 років
© KreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?