Кредит з поганою кредитною історією

Трапляються випадки, коли потенційному клієнту, що звернувся до нашого сайту з метою взяти кредит, відмовляють в такій можливості. Одна з причин відмови – діючий або вже закритий кредит з поганою кредитною історією. Вся інформація від кредитних організацій щодо наданої будь-якій особі позики потрапляє до Українського бюро кредитних історій (УБКІ). І якщо з якихось причин позичальник не має можливості вчасно та в повному обсязі сплатити борг за кредитом, виникає прострочена заборгованість та, як наслідок, відповідні санкції (штрафи, пеня). Таким чином у особи з'являється погана кредитна історія.

Як виправити погану кредитну історію?

Що робити, щоб виправити погану кредитну історію? Перш за все перевірити дані за своїми позиками на офіційному сайті УБКІ, яке раз на рік надає безкоштовно відповідну інформацію кожному, хто звернувся.

Покращити кредитну історію можна за певною методикою в декілька етапів:

  1. Необхідно сплатити борги по існуючим позикам.
  2. Оцінити свої фінансові можливості та звернутись до однієї з кредитних організацій, що не відмовляють клієнтам та надають кредит з будь-якою кредитною історією (наприклад, до нас), для отримання мікропозики на невелику суму.
  3. Отриману позику сплатіть в повному розмірі та вчасно. Тепер візьміть ще один кредит, але вже на більшу суму. Повторивши цю процедуру ще хоча б один раз ви доведете свою порядність та платоспроможність, що позитивно вплине на вашу кредитну історію.  

Отже, якщо ви маєте негативну кредитну історію, але гроші на картку вам терміново потрібні і ви впевнені, що зможете їх повернути, звертайтесь до нас. Наші спеціалісти, а також автоматизована система надання позик проконсультують щодо можливості отримання позики готівкою та допоможуть оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією.

Скориставшись послугами компанії Kredit-up.com.ua, ви маєте змогу швидко отримати кредит на карту онлайн на будь-які цілі. Наш онлайн-сервіс працює всі дні та цілодобово.

Щоб отримати гроші на карту банківську зареєструйтесь в системі та оформіть заявку на позику. І ходити нікуди не потрібно. Для оформлення позики потрібен номер картки українського банку, паспорт та ІПН.

Наша компанія надає мікропозики по всій Україні на строк до 30 календарних днів та в розмірі від 100 до 10 000 гривень. Ставка за позикою 1,9% в день для нових клієнтів та 1,8% в день при повторному зверненні, без прихованих комісій та платежів. Позики надаються громадянам України віком від 18 років.

Сплатити кредит без комісії можна в особистому кабінеті зі своєї картки або готівкою в терміналах партнерів Easypay та City24. Якщо у вас виникли складні обставини, і ви не в стані сплатити борг вчасно, повідомте про це нашого менеджера, звернувшись до кол-центру.

Компанія має право відмовити вам в кредиті за таких умов:

  • Вами вказані недостовірні особисті дані при оформленні позики;
  • Ви не відповідаєте зазначеним вимогам, необхідним для отримання позики;
  • У вас є прострочений кредит в нашій компанії. 

Повторно звернутись за позикою у випадку відмови ви зможете через 30 днів.

За решти обставин швидка позика з поганою кредитною історією є цілком доступною для вас.

© KreditUP 2017
comodo
?Как получить кредит?