Кредит без довідки про доходи

Ні для кого не таємниця, що значна частина доходу більшості українців є неофіційною. А отримати в банку кредит без довідки про доходи і поруки дуже складно, навіть якщо потенційний клієнт фактично цілком платоспроможний. При цьому заробітна плата, яку офіційно платять багато українських компаній своїм працівникам, настільки низька, що довідка з роботи із зазначенням офіційної платні не гарантує згоду банку видати навіть невеликі кредитні кошти.

Де взяти миттєвий кредит онлайн без довідки про доходи в Україні

В такій ситуації допомогу клієнту надасть фінансова компанія, яка видає миттєві мікро-кредити готівкою без довідки про доходи, застави і поруки.

В сучасному онлайн-сервісі компанії Kredit UP цілком реально отримати кредит без довідки 2 ПДФО за мінімумом документів. Оформлення позичок онлайн дозволяє позбутись банківської бюрократії – черг, спілкування з працівниками, збору паперів і довгого очікування рішення. Декілька простих кроків на нашему сайті, і майже миттєво гроші будуть зараховані на вашу картку. І не треба доводити свою платоспроможність, адже у нас взяти кредит онлайн без довідки про доходи, без застави та поручителів простіше, ніж взяти потрібну довідку з роботи.

Для кого доступний кредит без підтверджених доходів

Кредити без довідок і поручителів в Україні в онлайн-сервісі Kredit UP мають можливість взяти більшість громадян нашої країни, що досягли 18 років і в яких відсутні серйозні правопорушення. Наші вимоги лояльні, завдяки чому взяти позичку реально для всіх: пенсіонерів, студентів, тих, хто не має трудового стажу, навіть безробітних. Головна вимога – надати актуальні та правдиві особисті відомості. Щоб отримати кредит, вказуйте, будь ласка, в заявці достовірну інформацію.

Документи для отримання онлайн кредиту

Ще раз підкреслюємо – вам не варто турбуватись щодо офіційних доходів і надавати відповідні підтвердження. Щоб отримати кошти, необхідні тільки:

  • український паспорт,
  • ідентифікаційний код (ІПН),
  • особиста банківська картка (діюча).

Як оформити кредит через інтернет

Оформити кредит через інтернет за допомогою нашого сервісу без довідок 2 ПДФО та зайвої тяганини з паперами просто. Для цього достатньо зайти в інтернет, знаходячись дома чи на роботі, відвідати сайт нашої компанії та виконати прості дії:

  • обрати суму та строк кредиту, скориставшись кредитним калькулятором, який одразу покаже загальну суму боргу, яку необхідно повернути,
  • заповнити заявку по формі та зареєструватись,
  • підтвердити згоду з умовами договору.

Система автоматично обробить запит, прийме рішення за кілька секунд, і схвалена сума коштів надійде на вашу карту майже миттєво.

На яку кількість грошей можна розраховувати

Сервіс онлайн кредитування Kredit UP надає позички в межах 100 – 10 000 гривень із ставкою 1,8% - 1,9% в день. Максимальний розмір коштів та знижена ставка доступні перевіреним клієнтам, що неодноразово звертались за кредитом та вчасно сплачували борг. Для заохочення клієнтів компанія застосовує програму лояльності та різні акції, за якими постійні клієнти отримують позички із знижкою при сплаті процентів.

Сплата боргу

В нашому сервісі позичка без підтвердження доходів надається на термін до 30 днів, з можливістю дострокового повернення, а також з можливістю подовження її дії при непередбачених труднощах у позичальника (за умови сплати вже нарахованих відсотків). Сплатити заборгованість можна одним із шляхів:

  • з картки в особистому кабінеті на сайті  Kredit UP,
  • через термінали самообслуговування EasyPay та City 24,
  • у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами нашої компанії.
© KreditUP 2017
comodo
?Как получить кредит?