Гроші до зарплати

Кожен іноді стикається з непередбаченими подіями: залили сусіди зверху, завеликий рахунок в ресторані, зламалась побутова техніка, потрібно купити подарунок. А вільних коштів наразі немає. Вихід з такої ситуації досить простий – необхідно швидко позичитигроші на карту до зарплати. Але як це зробити в короткий термін і без значних витрат.

Де взяти гроші в борг до зарплати?

Наша компанія Kredit UP допоможе вирішити цю проблему. Сучасна людина завдяки стрімкому розвитку інформаційних технологій отримує величезну кількість різноманітних можливостей. Це стосується також і сфери кредитування. Отримання позики в необхідній сумі і в потрібний час через інтернет – процедура швидка і проста. Можливістю позичити гроші до зарплати вже скористались багато хто з українців, і кількість таких людей зростає щоденно.

Сума такої позики, як правило, не перевищую 10 000 гривень, а строк сплати складає до одного місяця. Таким чином, проценти, що їх треба сплати за такий кредит, будуть зовсім невеликими. І від цього пропозиція стає ще більш привабливою для клієнта. Інтернет-сервіси, що пропонують гроші до зарплати онлайн, є зручним засобом отримання такої позики. При цьому ви отримуєте кредит на свою банківську картку навіть не виходячи з дому і не витрачаючи час на збирання документів і черги в банках. Але прийміть застереження – щоб не стати жертвою шахрайства, довіряйте лише надійним сервісам, про які вам розповіли друзі і є багато позитивних відгуків. До таких, безумовно, відноситься сервіс компанії  Kredit UP.

Як отримати позику до зарплати онлайн.

  1. Наш сервіс цілодобово до послуг клієнтів, яким терміново потрібні гроші до зарплати.  Наші співробітники нададуть відповіді на будь-які питання за телефоном.
  2. Для отримання позики потрібно лише декілька умов: доступ до інтернету, вік від 18 років, дані паспорту громадянина України, ідентифікаційний код (ІПН) та діюча картка українського банку. Ми надаємо кредити без застави і поручителів, без довідки про доходи і підтвердження працевлаштування.
  3. Оформлюється позика на нашому сайті за декілька простих кроків. Обираєте на онлайн-калькуляторі суму (в межах 100 – 10 000 гривень) і строк кредиту (від 1 до 30 днів), реєструєтесь та заповнюєте заявку із зазначенням номера своєї картки. Рішення приймається автоматично за 10 секунд, і майже  одразу гроші надходять на карту.
  4. Проценти за користування позикою складають 1,8% - 1,9% в день з можливістю їх зниження за різними акціями та при повторному зверненні. Сплати кредит можна в особистому кабінеті позичальника на нашому сайті з карти або готівкою в терміналах Easypay и City24.
  5. Позику нашої компанії можливо сплатити достроково без штрафних санкцій, що дозволить вам зекономити.
  6. Позичити гроші до зарплати терміново в Kredit-UP цілком безпечно – ми гарантуємо надійне збереження і конфіденційність особистих даних клієнтів.
© KreditUP 2017
comodo
?Как получить кредит?